Szukamy nauczycieli do projektu edukacyjnego Dwujęzycznego Punktu Przedszkolnego „Sonlight”

„Sonlight” to wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie ideę edukacji adwentystycznej oraz odkrycia współczesnych nurtów pedagogicznych. Jesteśmy młodym, adwentystycznym projektem. Istniejemy od 2018r. Dzięki Bożemu prowadzeniu rozwijamy się, zdobywamy coraz więcej doświadczenia oraz co za tym idzie zaufania wśród rodzin zarówno z naszego kościoła, jak i spoza, które powierzyły nam swoje dzieci pod opiekę. Równolegle rozwijamy kolektyw edukacyjny dla dzieci wczesnoszkolnych, który mamy nadzieję przekształcić w przyszłości w szkołę podstawową. 

Przyświeca nam idea, aby każde dziecko czuło się kochane i akceptowane, takie jakim jest, jako dziecko Boże. Stwarzamy dzieciom optymalne warunki do holistycznego, harmonijnego rozwoju: duchowego, społecznego, fizycznego, emocjonalnego i intelektualnego. Tworzymy alternatywną edukację, korzystając z zasobów różnych nurtów pedagogicznych. Jest to inspirująca i przyjazna przestrzeń, gdzie ważna jest relacja i empatyczny, pełen szacunku kontakt. 

Poszukujemy do współpracy nauczycieli edukacji przedszkolnej i/lub wczesnoszkolnej, którzy lubią towarzyszyć dzieciom w rozwoju, z oddaniem i zaangażowaniem podjęliby się współpracy z naszym zespołem. 

Wymagania: miłość do dzieci, ukończone studia z edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, doświadczenie w pracy z dziećmi, chęć podnoszenia kompetencji.

Oferujemy: pracę w pełnoetatowym wymiarze; możliwość zdobycia doświadczenia w adwentystycznej, alternatywnej edukacji; wsparcie w finansowaniu szkoleń; przyjazny zespół do współpracy.  

Miejsce pracy: DPP „Sonlight”, ul. Jana Pawła II 39, 05-807 Podkowa Leśna.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na maila: rektor@wsth.pl