Oferta wyjazdów do krajów biblijnych w 2018/2019 roku.
Nasze wyjazdy są dedykowane dla chrześcijan, którzy chcą zobaczyć miejsca związane z wydarzeniami biblijnymi. Nie będą to typowe wycieczki pielgrzymkowe od kościoła do kościoła. Wprowadzeniem do każdego z miejsc będzie solidny przekaz historyczny i kulturowy oraz rozważania biblijne duchownych. Można oczekiwać, iż wyjazdy wniosą duchowe pokrzepienie i będą dobrą formą przekazu Ewangelii. Warto zatem zaprosić również swoje rodziny oraz przyjaciół.

1. Izrael, 7-15 października, wylot z Warszawy, koszt 3100 zł - 7 pełnych dni w Izraelu, 7 noclegów.
Program wyjazdu do Izraela będzie analogiczny do trasy z 2017 r. www.adwent.pl/izrael2017
W programie: Najważniejsze lokalizacje związane z historiami Starego i Nowego Testamentu oraz miejsca, które nie znajdują się w programach większości wyjazdów: Hebron, Samaria, Sychem, Betel, Dan, Szilo, Jaffa, Hippos, Herodion, Beer-Szeba, Megiddo, Góra Karmel oraz zwiedzanie Tuneli Zachodniej Ściany oraz dziedzińca dawnej Świątyni Jerozolimskiej.
W cenie: przelot liniami LOT, zakwaterowanie w hotelach w pokojach 2-3 osobowych, posiłki: śniadania i obiadokolacje, przejazdy klimatyzowanym autokarem, ubezpieczenie NNW. Dodatkowo, płatne przewodnikowi 150 dolarów na wstępy, lokalne opłaty i napiwki, opłata pilota.
Liczba dostępnych miejsc: 39.
2. Jordania i Izrael południowy, 20-27 listopada, pobyt 1 tydzień, 6 noclegów, wylot z Warszawy, koszt ok. 2900 zł.
W programie: replika Świątyni-Przybytku w Timnie, biblijne ZOO, Ejlat 2 dni w Petrze z możliwością wejścia na Górę Hor (miejsce śmierci Aarona), rzeka Jordan, Góra Nebo, Madaba, Geraza, Kerak, Marchelaus, rzeka Arnon, Amman, czyli starożytna Rabba Amonicka, Morze Martwe, pustynia Wadi Rum oraz możliwość nurkowania wśród raf koralowych w Akabie.
W cenie: przelot do Jordanii, zakwaterowanie w hotelach w pokojach 2-3 osobowych, posiłki: śniadania i obiadokolacje, przejazdy klimatyzowanym autokarem, ubezpieczenie NNW.
Dodatkowo, płatne przewodnikowi 150 dolarów na wstępy, lokalne opłaty i napiwki, opłata pilota.
Liczba dostępnych miejsc: 45.
3. Egipt i Izrael południowy, 12-19 luty 2019 r., koszt ok. 2500 zł !!! Uwaga, wyjazd nie odbędzie się.
W programie: Góra Synaj, Klasztor św. Katarzyny, Kair oraz Muzeum Egipskie, Piramidy oraz Sfinks w Gizie, rejs po Nilu, replika Świątyni-Przybytku w Timnie, biblijne ZOO, Ejlat, odpoczynek w luksusowym hotelu z możliwością nurkowania wśród raf koralowych w Morzu Czerwonym. Możliwość przedłużenia pobytu o tydzień w kurorcie wczasowym w Tabie, dodatkowy koszt ok. 800-900 zł (z All Inclusive) !!!
W cenie: bezpośredni przelot do Izraela, zakwaterowanie w hotelach w pokojach 2-3 osobowych, posiłki: śniadania i obiadokolacje, przejazdy klimatyzowanym autokarem, ubezpieczenie NNW.
Dodatkowo, płatne przewodnikowi 150 dolarów na wstępy, lokalne opłaty i napiwki, opłata pilota.
Liczba dostępnych miejsc: 45.
Możliwość wpłaty w 2 ratach: 1500 zł przy rezerwacji i pozostała kwota najpóźniej na 2 miesiące przed wyjazdem. Kalkulacja ceny przy kursie 1 dolar = 3,5 zł.
Liczba miejsc ograniczona. O potwierdzeniu rezerwacji decyduje wpłata kwoty zaliczki.

ZGŁOSZENIA: https://goo.gl/forms/pPTFva99EdCYJQeB3

Dokładamy wszelkich starań, by wyjazdy były równie dobre jak poprzednie i przykładamy dużą uwagę do logistyki oraz bezpieczeństwa. W związku z tym, w przypadku niepokojów politycznych lub ryzyka niewiarygodności lokalnych partnerów biznesowych zastrzegamy prawo do odwołania wyjazdów ze zwrotem wniesionych zaliczek. W przypadku rezygnacji ze strony uczestnika koszt będzie zależy od ceny zakupionych biletów i kosztów niezwrotnych. Około 250-900 zł. Im bliżej wyjazdu, tym droższa rezygnacja.
Organizatorem wyjazdów jest Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna w Podkowie Leśnej – kontakt: wsth@wsth.pl., 
Nr konta do wpłat:
Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna w Podkowie Leśnej
PL 04 1750 0012 0000 0000 2757 8489
W tytule wpłaty Izrael+nazwisko lub Jordania+nazwisko lub Egipt+nazwisko
Imprezy nie mają charakteru komercyjnego, a pozyskane środki w całości przeznaczone są na organizację wyjazdów edukacyjnych.